About Firdevs Patent and Trademark Office

Our company, which has been operating since 2005 on the subject of intellectual and industrial rights, which has been working to raise awareness in our country in recent years, has been working with Firdevs Patent and Trademark Training and Consultancy Services Ltd. co.since September 2013. In Konya Technocity Building.

Our company, which keeps customer satisfaction and rightful gain in advance as its entire working staff, meets its clients with a team that can follow all the domestic and international processes regarding intellectual and industrial rights.

Fikri ve sınai hakların, başvuru sahibine uzun yıllar tekel hakkı sağlamasından yola çıkarak; başvuru sahipleri için sadece bugünü değil, tescil süreci boyunca karşılaşabilecekleri tüm engelleri en baştan ön görmeyi prensip edinen ve tüm hazırlıklarını buna göre yapan firmamız, müvekkilleri için eksiksiz bir koruma çerçevesi oluşturmayı amaç edinmişir.

Merkezi Konya'da bulunan şirketimizin, Amerika ve Çin'de de ortak ofisleri bulunmaktadır. Bu yapısı sayesinde, çok daha uygun fiyatlara, çok daha takip edilebilir bir hizmet vermektedir.

Free HTML5 Bootstrap Template

İlkelerimiz

Meslekte bulunduğumuz 11 yıl içerisinde edindiğimiz ilkeler, kalite seviyemizi hep yüksek tutmamıza ve işimizi en iyi yapanlardan olmamıza yardımcı olmuştur. Bu ilkelerimizi sizinle paylaşmaktan gurur duyarız;

  • Informration Security kuruluşuumuzun en temel unsurlarından birisidir. Müşterilerimizin bilgisi en büyük sırrımız olduğu için bu ilke en çok üstüne düştüğümüz ilkelerimizdendir.
  • İnsan Odaklı Olmak Firdevs Patent ve Marka Ofisi ekibi olarak, her zaman insan odaklı çalışırız. Her şeyin insanlar için olduğunun bilincindeyiz ve maddi çıakrlardan önce insanlığın çıkarlarınıı gözetmeyi her zaman borç biliriz.
  • İş Titizliği Firdevs Patent ve Marka Ofisi ekibi olarak, vekalet ettiğimiz müşterilerin fikirlerine kendi firkimizmişçesine sıkı bir şekildesahiplenerek her zaman müşterilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ederiz.
Click, We Call You

Click, We Call You